خانه

تین تاکی شو!

در تین‌تاک، یک تیم پرانرژی و پرانگیزه دور هم جمع شده‌اند تا فضای خلاقانه‌ای بسازند که در آن نوجوانان ایران بتوانند در دنیای دیجیتالِ امن و مدرن رشد کنند.

با ما بیشتر آشنا شوید!

خدمات و سرگرمی

تیم ما با انگیزۀ فراوان کارشان را دنبال می‌کنند و نهایت تلاششان را می‌کنند تا سادگی، کیفیت بالا و پیشرفتگی را در تمام محصولات خود به نمایش بگذارند. این ویژگی‌های ممتاز در حفظ مشتریان و خدمت‌رسانی به آنها نیز نمایان خواهد بود.

بیشتر بخوانید
بیشتر بخوانید
بیشتر بخوانید

داستان ما

در تین‌تاک، یک تیم پرانرژی و پرانگیزه دور هم جمع شده‌اند تا فضای خلاقانه‌ای بسازند که در آن نوجوانان ایران بتوانند در دنیای دیجیتالِ امن و مدرن رشد کنند.

آینده جایی است که در آن تکنولوژی‌های دیجیتال قدرتمند هستند و ما باور داریم مسیری وجود دارد که نوجوانان ایرانی بتوانند در فضای دیجیتال مشارکت داشته باشند و آیندۀ دیجیتال خود را به عالی‌ترین شکل ممکن بسازند. ما می‌خواهیم این مسیر را ایجاد کنیم و در طی این مسیر حامی و همراه نوجوانان باشیم.

برای ساخت این مسیر، ما سرویس‌های موبایل را با سرویس‌های رسانه‌ای و آنلاین تلفیق کرده‌ایم؛ سرویس‌هایی که مطابق با نیاز کودکان و نوجوانان تولید شده‌اند و آنها را به مشارکت فرا می‌خوانند.

مناطق تحت پوشش

ما در خانواده تین تاک خود را متعهد می‌دانیم تا گسترده‌ترین و باکیفیت ترین پوشش نسل نوین خدمات مخابراتی را برای شما مشترکین عزیز فراهم آوریم، تا در هر نقطه از کشور عزیزمان که هستید از بهترین تجربه استفاده از خدمات ارتباطی بهره‌مند شوید. در این بخش شما به نقشه نواحی تحت پوشش خدمات مخابراتی تین‌تاک دسترسی خواهید داشت. شما می توانید با انتخاب شهر خود و یا با وارد نمودن نام محل زندگی خود، از وضعیت پوشش مکان مورد نظر آگاه شوید و از دریافت خدمات با کیفیت تین‌تاک اطمینان حاصل کنید.

مشترک گرامیِ تین تاک، شما میتوانید از طریق شماره زیر با تیم پشتیبانی تین تاک در ارتباط باشید و هرگونه سؤال، مشکل احتمالی، نظر یا انتقاد خود را با همکاران ما در میان بگذارید.

۰۹۹۹-۷۷۷-۷۷۷۷

دسته بندی:
ارسال نظر

تین تاک