داستان ما

داستان ما

آینده جایی است که در آن تکنولوژی‌های دیجیتال قدرتمند هستند و ما باور داریم مسیری وجود دارد که نوجوانان ایرانی بتوانند در فضای دیجیتال مشارکت داشته باشند و آیندۀ دیجیتال خود را به عالی‌ترین شکل ممکن بسازند. ما می‌خواهیم این مسیر را ایجاد کنیم و در طی این مسیر حامی و همراه نوجوانان باشیم.

برای ساخت این مسیر، ما سرویس‌های موبایل را با سرویس‌های رسانه‌ای و آنلاین تلفیق کرده‌ایم؛ سرویس‌هایی که مطابق با نیاز کودکان و نوجوانان تولید شده‌اند و آنها را به مشارکت فرا می‌خوانند.

ما می‌دانیم برای اینکه نوجوانان، سالم و پرانرژی پرورش یابند به تجربۀ برقراری ارتباط، سرگرمی، بازی و آموزش نیاز دارند، به همین دلیل بر ارائۀ خدمات و ایجاد تجربیاتی متمرکز شده‌ایم که افزون بر ایجاد این تجربه‌ها، گام‌به‌گام مخاطبانمان را با جدیدترین پیشرفت‌های دنیای دیجیتال آشنا کند.

تیم ما با انگیزۀ فراوان کارشان را دنبال می‌کنند و نهایت تلاششان را می‌کنند تا سادگی، کیفیت بالا و پیشرفتگی را در تمام محصولات خود به نمایش بگذارند. این ویژگی‌های ممتاز در حفظ مشتریان و خدمت‌رسانی به آنها نیز نمایان خواهد بود.

ما آگاهیم که پدر و مادرهای ایرانی تا چه حد روی تربیت و سلامت جسم و روان فرزندانشان حساس‌اند. پس به آنها این اطمینان را می‌دهیم که تمام دغدغه‌ها و خواسته‌های آنها را در یاد داشته‌ایم و سرویس‌های خود را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که نقش مشارکت‌کنندگی و نظارتی آنها حفظ شده باشد. تین‌تاک دو نشان متفاوت اعطا می‌کند: «تحت لیسانس تین‌تاک» و «تأییدشده توسط تین‌تاک». با وجود این نشان‎‌ها، خانواده‌ها می‌توانند آسوده‌خاطر باشند محصولی که دریافت می‌کنند متناسب سن فرزندانشان است و مقصودی که برایش طراحی شده را به طور کامل برآورده می‌کند.

ما سفر پرهیجان و پرماجرایی را آغاز کرده‌ایم و هنوز در ابتدای راهیم. این ماجراجویی ما را با ابعاد شاد و شگفت‌انگیز زندگی آشنا می‌کند. دوست دارید در این سفر همراه ما شوید؟

تیم پر انرژی ما

در تین‌تاک، یک تیم پرانرژی و پرانگیزه دور هم جمع شده‌اند تا فضای خلاقانه‌ای بسازند که در آن نوجوانان ایران بتوانند در دنیای دیجیتالِ امن و مدرن رشد کنند.

رضا کمابی
مدیریت فنی

رضا کمابی
مدیریت فنی

رضا کمابی
مدیریت فنی

خدمات ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مشاهده همه
[fusion_portfolio layout=”grid” picture_size=”auto” text_layout=”no_text” filters=”no” columns=”3″ column_spacing=”30″ number_posts=”6″ excerpt_length=”35″ strip_html=”yes” carousel_layout=”title_on_rollover” autoplay=”no” show_nav=”yes” mouse_scroll=”no” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ /]

مشترک گرامیِ تین تاک، شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز با تیم پشتیبانی تین تاک در ارتباط باشید و هرگونه سؤال، مشکل احتمالی، نظر یا انتقاد خود را با همکاران ما در میان بگذارید.

تماس با ما
دسته بندی:
ارسال نظر

تین تاک